Százhalombattai FC - Tatabányai FC 3 : 0 17:00

A két Károlyi nagy napja
    Sz.batta - Tatabányai FC 3-0 (2-0)
    Százhalombatta, 300 néző. Vezette: Birincsik.
    TFC: Vámos - Páncél (Gábrics), Fogarasi, Ócsai, Matics, Iddi, Willie (Bodzsár), Bálint, Tóth (Magősi), Kozma, Szöllősi. Edző: Mezei József.
    Az első húsz percet hazai mezőnyfölény jellemezte, Vámos kapusnak több ízben is bravúrral kellett hárítania. A 28. percben Patkós indításánál hárman lesen álltak, a labda Károlyi G. elé került, aki 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1-0.
    Öt perccel később Kozma beadása után Tolnai kanalazta szögletre a labdát Iddi elől. A 43. percben Szenes szabadrúgása Vámosról kipattant, a jókor érkező Károlyi R. pedig 4 méterről a jobb felső sarokba vágta a labdát, A 60. percben Fogarasi 22 méteres szabadrúgása kevéssel kerülte el a jobb alsó sarkot. Néhány perccel rá Kozmát lökték fel a büntetőterületen belül, de 11 -es helyett továbbot intett a bíró... A 82. percben Szenes lövése Ócsait találta el, a labda pedig a kapuba perdült, 3-0.
    Jók: Vámos, Fogarasi, Matics.
    Mezei József: - Gratulálok a százhalombattaiaknak

Forrás: 24 Óra, 1996-05-13