Kecskeméti SC-RSC - FC Sényő 2 : 0 13:00

Kecskemét, 500 néző. Vezette: Szekeres (Tóth S, Bánóczky).
    KSC RSC: Kiri - Kecskeméti (Kiskapusi 82.), Barna Zs. (Torbavecz 58.), Bende, Bagi, Stredie, Máté, Werle (Kovács 67.), Frank, Balla, Ozsváth. Edző: loan Patrascu.
    Sényö: Varró -Szegedi, Torda, Tóth K. (Horváth 83.), Hermann, Rubóczki (Balogh 72.), Dudás, Jávor, Krasznai, Capatina, Herczeg. Edző: Jávor Pál.
    Sárga lap: Balla és Ozsváth a 83. percben.
    2. perc: Werle beadását Balla küldte kapura. A védőkről lepattanó labdát Ozsváth a kapufára lőtte.
    59. perc: Ozsváth két csellel lerázta a védőjét. Már csak a kapussal állt szemben, de lövés helyett kivárt és Torda beérte.
    61. perc: Torbavecz 25 méterről kapura lőtt. A labda egy védőn megcsúszott és a jobb alsó sarokba vágódott: 1-0.
    83. perc: Bagi beadása a védőkről Ozsváth elé perdült, aki a hálóba lőtt. Bár a partjelző nem jelzett, Szekeres játékvezető érvénytelenítette a gólt.
    86. perc: Ozsváth egy védő kíséretében tört a kapura. Varró kimozdult, de a kecskeméti csatár egy ügyes mozdulattal a rövid sarokba perdített: 2-0.
    Az esőtől felázott csúszós, sáros pálya és a fű alatt lapuló tócsák sokszor megtréfálták a játékosokat. A kecskemétiek az első félidőben sorra kihagyták a helyzeteket. A fordulópontot Torbavecz gólja jelentette. Ezután beszorult a vendégcsapat és a KSC a hajrában jó játékkal harcolta ki a győzelmet.
    Kitűnt: Barna Zs., Stredie, Máté, Ozsváth illetve Varró, Torda.
    loan Patrascu: - Vajon igaz- e a mondás, hogy minden jó, ha jó a vége? Remélem, ez a győzelem erőt ad a csapatnak az újjászületésre.
    Jávor Pál: - Jó játékvezetés mellett igazságos eredmény.
    A két mérkőzésről készült összefoglalót a Kecskeméti TV kedden 20.35-kor vetíti.

Forrás: Petőfi Népe, 1995-11-20