Bajai FC - Beremendi Építők SK 1 : 0 17:00

GONDFELHÖK GYÜLEKEZNEK A BAJAI FOCI EGÉN
    Bent maradt a BFC csapata!
    BFC-BEREMEND 1-0 (0-0)
    Baja, 1200 néző. Vezette: Szekeres (Bába, Fodor)
    Bajai FC: Tomik- Kapics, Szabó, Szűcs, Goretich K. (Orbán a 84. percben), Faddi (Kiss J. az 56. percben), Palla, Kiss M., Ádám, Teszlik, Csintalan. Edző: Raffai Rudolf.
    Beremend: Szén- Visinka, Macsi, Gellén, Weinert (Berecz az 50. percben), Fülöp, Lengyel, Bíró, Lajtai, Corban (Valkai a 66. percben), Rózsahegyi. Edző: Weiszbart József.
    Sárga lap: Lajtai az 57., Corban a 65., Kapics a 75., Szabó a 78., Kiss M. a 89. percben.
    Kiállítva: Lajtai a 84. p.
    88. perc: Palla nagy bedobása után Kiss Jánosról Kapics elé pattant a labda, aki közelről a hálóba lőtt: 1-0.
    Csak a második játékrészben élénkült meg az iram. A gól viszont hiányzott egészen az utolsó öt percig. Akkor előbb Lengyel fejelt Tomik kapujába - szerencsére Szekeres játékvezető lökés miatt nem adta meg -, majd a 88. percben Kapics, a bajaiak légiósa lőtt a hálóba. Ez viszont ráadásul szabályos is volt, így -ha a pénzügyi háttér is lesz - ősszel is másodosztályú csapata lesz Bajának.
    Kitűnt: Kapics, Palla, Kiss M. ill. Lengyel, Rózsahegyi.
    Raffai Rudolf: - Végre kijött a lépés, köszönöm a csapat harcos játékát. Külön öröm, hogy hazai pályán bizonyítottuk a bajai közönségnek, alkalmasak vagyunk az NB-II-re.
    Weiszbart József: -A mérkőzést még pénteken elveszítettük. Gratulálok a Bajának.

Forrás: Petőfi Népe, 1995-06-19