Beremendi Építők SK - Dunaferr SE 1 : 0 13:30

1. Nemzeti Sport: 700

2020.04.02, 00:42
    Beremend-Dunaferr 1-0 (0-0)
    Beremend, 700 néző. Vezette: Varga (9) (Herbály, dr. Győr).
    BEREMEND: Hatala 7 - Visinka 6, Óbert 6, Macsi 7, Gellén 6 - Weinert 6, Borsos 6, Jäkl 7, Bíró 6 - Lajtai 5, Berecz 6. Edző: Héhl János.
    DUNAFERR: Bita 7 - Salamon 7, Masinka 5, Kovács 4 - Szauer 6, Hódosi 6-2=4, Ruppert 6- 2=4, Popovics 5, Mikler 6 - Szabó Zs. 5, Miklya 5. Edző: Tajti József.
    CSERE: Kovács helyett Horváth (5) a szünetben, Lajtai helyett Szabó M. (-) a 61., Bíró helyett Valkai (-) a 67., Miklya helyett Sowunmi (-) a 78. percben.
    GÓLSZERZŐ: Macsi (bal oldali szabadrúgást követően 6 m-ről a bal felső sarokba fejelt a 69. percben, (1-0).
    SÁRGA LAP: Ruppert a 65., Szabó N. a 88. percben.
    KIÁLLÍTVA: Hódosi (mindent kifejező kézmozdulattal adta a bíró tudtára a Borsos felvágásáért kiérdemelt sárga lapról való véleményét) a 45., Ruppert (második sárga lapjáért) a 89. percben.
    Kihagyott 11-es, két kiállítás, a bíró által a pályáról kitiltott harsogó szurkolói szirénák, egyszóval minden együtt volt, ami elterelhette a játékról a huszonkét labdarúgó figyelmét. A futball szépségéből ugyanis (főként az első játékrészben) nem túl sokat mutatott a két csapat. A szünet és főleg a beremendi gól után felpörgött a túlzottan visszafogott tempó és ha szép focit nem is, de lelkes küzdelmet azért láthatott a Beremenden megszokottnál ezúttal jóval kevesebb néző. A Dunaferr a sok sérültje miatt ugyan tartalékosan állt fel, ennek ellenére a Beremend részéről nagy fegyverténynek számít a már oly régen áhított három pont begyűjtése.
    Héhl János: - Úgy érzem, a látottak alapján megérdemelten győztünk. Gratulálok csapatomnak a teljesítményéért.
    Tajti József: - Csak magunknak tehetünk szemrehányást az eredményért.

Forrás: Nemzeti Sport, 1994-10-24