Paksi Atomerőmű SE - Nagykanizsai Olajbányász 3 : 1 16:30

Paks, 800 néző. Vezette: Balajti (*****) (Kovács N„ Georgiou)
    PAKS: Hujber 0 -Nagy Z. 6, Blatt 6, Gracza 6, Szabó B. 6 -Erdélyi 6, Márkus 6, Orosz 7, Kákonyi 7 -Kádár 7, Juhász 6 Edző: Jakab Elek
    NAGYKANIZSA: Csáki 7 -Tóth 5, Kepe 6, Kiss I. 6, Iványi 5 -Ppovics 6, Hegedűs 5, Visnovics 5 -Kiss F. 4, Skublics 4, Fuisz 5 Edző: Németh Lajos
    Csere: Iványi helyett Grabant (4) az
    58., Kiss F. helyett Gyulai (5) az 58., Erdélyi helyett Mikolics (—) a 63., Juhász helyett Vörös (—) a 70. percben.
    GÓLSZERZŐ: Kádár (védhetetlenül fejelt a jobb felső sarokba) a 3. (1-0), Márkus (a jobbra mozduló kapust becsapva a bal alsó sarokba) a 42. (2-0), Kákonyi (10 m-es kapáslövés a kapu bal oldalába) az 54. (3-0), Popovics (a kifutó kapus fölött átemelve) a 86. percben (3-1).
    SÁRGA LAP: Visnovics a 31., Kiss I. a 61. percben.
    A kétgólos hazai győzelem hűen tükrözi a mutatott teljesítmények közötti különbségei
    Jakab Elek: — A kitűnően sikerült első félidő megadta az alaphangot, de három- null után lefékeztünk.
    Németh Lajos: — Ez nem a mi mérkőzésünk volt. Ügy néz ki, a vidéki mérkőzéseinken kapjuk a hármasokat. Tanulság: nem a gálameccsen kell ugrálni, hanem a bajnokin.

Forrás: Nemzeti Sport, 1992-09-14