Pénzügyőr SE - Zalaegerszegi TE 2 : 2 16:30

Pénzügyőr-Zalaegerszeg 2-2 (1-0)
    Pasaréti út, 600 néző. V: Fodor (****) (Birincsik, Márta).
    Pénzügyőr: Rózsa 6 -Simon 6, Lakatos 6, Hegyi 6, Vainer 5 -Zséli 5, Sebők 4, Sólyom 4, Selmeczi 7 -Miczán 5, Bozsik 4 Edző: Jaskó András
    ZTE: Tóth J. 4 -Horváth 6, Halápi 5, Szabó Zs. 6 ,Varga 5 -Dobos 6, Horváth A. 5, Fujsz 6 -Pálcsa 7, Kovács L. 6, Németh 5 Edző: Mihalecz István
    CSERE: Miczán helyett Tímár (—) a 71., Halápi helyett Zugor (—) a 78., Sólyom helyett Mura- közy (—) a 81. percben.
    GÓLSZERZŐ: Selmeczi (Lakatos buktatásáért megítélt (11-esből a bal alsó sarokba) a 40. (1-0), Kovács L. (18 m-ről a jobb felső sarokba) a 64. (1-1), Kovács L. (szabadrúgás után lepattanó labdából, a jobb oldalról) a 6.9. (1-2), Lakatos (átemelve a kifutó kapuson, a léc alá) a 89. percben (2-2).
    SÁRGA LAP: Simon a 13., Halápi a 24., Pálcsa a 29., Sólyom a 82. percben.
    Nem is olyan régen még a legfelső osztályban „diákoskodó” Zete -úgy tűnt, már az első félidőben eloszlatja a kétkedőket azzal, hogy két pontért ruccant fel a fővárosba és nem az őszi pasaréti panorámáért. Ügy is kezdett, némi fölénnyel, de egy kontra után kénytelen volt tudomásul venni a Pénzügy-vezetést. Miközben a szünet utáni percekben növelhette volna előnyét a Pénzügyör, az egyenlítés után úgy nézett ki, hogy valóra válnak a zalai vágyak. Be egy nagy védelmi hiba egy pontot jelentett a hazaiaknak, megérdemelten.
    JASKÓ ANDRÁS: — Tizenkilenc évvel ezelőtt a földes pályán ugyanez volt az eredmény, amikor még én is játszottam. Akkor a ZTE kiesett az NB I B-ből, mi viszont simán bentmaradtunk.
    MIHALECZ ISTVÁN: — Kiegyenlített első játékrész után a második félidőben lényegesen jobban játszottunk, mint a Pénzügyőr, de kihagytuk helyzeteinket.

Forrás: Nemzeti Sport, 1992-09-13