Ganz Danubius—Csepel 0-3 (0-3)
    Váci út, 300 néző. V: Győr (****) (Mester, Sóthy).
    GANZ DANUBIUS: Gróf 2- Szöllősi 4, Kovács T. 6, Waszner 5, Arató 4 -Koziorowsky 5, Harasztia 4, Csernák 5, Sas 3 -Borostyán 4, Simon 3 Edző: Szokolai László
    CSEPEL: Dr. Szieben 0 -Gyimesi 6, Tyukodi 6, Szabó 4 -Hara 6, Árki 5, Jakab 5, Horváth 4 -Guscsin 5, Stefanov 5, Hamar 6 Edző:Tajti József
    CSERE: Gróf helyett Gáspár (0) a 32., Koziorowsky helyett Kenesei (6), a szünetben. Jakab helyett Vanczó (—) a 67., Horváth helyett Rottenbilíer (—), a 77. percben.
    GÓLSZERZŐ: Stefanov (szöglet után fejes a felső léc alá) a 10. percben (0-1). Hara (20 méteres lövés a kint álló Gróf felett) a 21. percben (0-2). Hara (17 méterről fordulásból a bal felső sarokba) a 34. percben (0-3).
    SÁRGA LAP: Koziorowsky a 33., Szöllősi a 82. percben.
    Egy hete nem várt bravúros győzelmet aratott a Ganz Danubius Mohácson, a Csepel pedig fölényesen verte a Paksi Atomot. Ez jó mérkőzést Ígért a Váci úton. Am hamar kiderült, hogy nincs egy súlycsoportban a bajnokjelölt és a sereghajtó. A vendégek két óriási kapushibából már a 24. percben kétgólos előnyre tettek szert, s ettől kezdve csak a gólkülönbség volt vitás. Szünet után ugyan valamelyest összeszedje magát a hazai csapat, a mezőnyben már egyenrangú ellenfél volt, de a kapura nem tudott veszélyes lenni, míg a Csepel érthetetlenül megelégedett az eredménnyel.
    Szokolai László: — A két elképesztő kapushiba eldöntötte a mérkőzés sorsát.
    Tajti József: — Gyorsan eldőlt a mérkőzés, szünet után már sajnos kényelmessé vált a csapatom.

Forrás: Nemzeti Sport, 1991-11-04