2017.11.12, 19:22 (szerk.: 2017.11.12, 19:24)
    Jó volt az öreg a vendéglátók „házánál”
    REAC—BAJAI FC 1—0 (0—0)
    Rákospalota, 400 néző. Vezette: Hamar (Kiss G., Horváth).
    REAC: Hévízi — Kertész (Markóczi a 30. percben), Waszner, Tóth (Szabó a 68. percben), Szőlősi, Arató, Borostyán, Csernák, Simon, Harasztia, Kajdy. Edző: Szokolai László.
    Bajai FC: Farkas — Szűcs, B. Szabó, Raffai, Morvái, Gombás, Koch (Tóth R. a 17. percben), Kovács I. Horváth (Rumán a 67. percben), Faddi, Vén. Edző: Kincses Viktor.
    Sárga lap: Simon a 35. percben.
    4. perc: A kapura törő Raffai elől a kifutó Hévízi vetődve mentett.
    18. perc: Tóth Róbertról Borostyán elé pattant a labda, aki 16 méterről alig lőtt a bal sarok mellé.
    20. perc: Harasztia lövése a bal kapufa tövéről vágódott az oldalvonalon túlra.
    56 perc: Kajdy labdájával Borostyán ugrott meg Morvái mellett, majd éles szögből Farkasba lőtt.
    61. perc: Markóczi a jobb oldalról két bajai védő között küldte előre a labdát, az „öreg” Borostyán rárajtolt, majd közelről a hálóba talált. 1—0.
    84. pe re: Tóth R. legurított egy szabadrúgást Vénnek, a csatár lövését Hévízi bravúrral fölé tolta.
    85. perc: Simon közelről a jobb kapufát találta telibe.
    Alacsony színvonalon zajlott a kék-sárga csapatok találkozója. A rákospalotai együttes a 20. perc táján átvette az irányítást, de a támadásokat ezután is körülményesen szövögették. Az eseménytelen első félidő után a második játékrész is a vendéglátók fölényével folytatódott. A hazaiak erőteljesebben és főleg veszélyesebben támadtak. Sokszor nehezen szabadult fel a bajai kapu. Az alsóházi rangadón rákospalotai csapat fontos két pontot szerzett.
    Szokolai László: Úgy érzem megérdemelten nyertünk.
    Kincses Viktor: Igazságos eredmény született, a hazai csapat egy góllal jobb volt.
    Kitűnt: Tóth, Borostyán, Simon, Harasztia, illetve Farkas, Raffai, Tóth R., Kovács I.

Forrás: Petőfi Népe, 1992-03-23