1. Nemzeti Sport: 400

2017.10.03, 15:57 (szerk.: 2017.10.03, 17:46)
    BKV Előre— Bajai FC 1—2 (1—2)
    Budapest, Sport utca, 400 néző. Vezette: Vajda (Birincsik, Márta).
    BKV: Sárközi — Széplaki, Krecska, Gréger (Horváth L. a szünetben), Szemere, Horváth M., Szántó, Szeitl, Kovács, Galambos (Sztrizsakov az 57. percben), Batári. Edző: Gergely Károly.
    Bajai FC: Horváth Gy. — Szűcs, B. Szabó, Raffai, Morvai (Gombás az 57. percben), Faddi, Rumán (Fehér a, 89. percben), Kovács, Horváth Á., Tóth, Vén. Edző: Kincses Viktor.
    Sárga lap: Batári a 27., Gombás a 69., Szemere a 74., B. Szabó a 76. percben.
    14. perc: Horváth A. a Fadditól visszakapott labdával indult kapura. Szép cselsorozattal került lövőhelyzetbe, és laposan a jobb alsó sarokba bombázott, 0— 1.
    31. perc: Tóth bal oldali szögletét Kovács a BKV-kapu közepébe fejelte, 0—2.
    36. perc: Szeitl hatalmas, jobblábas lövéssel szépített, 1—2.
    72. perc: Rajtaütésszerű bajai támadás végén Vén ballábas lövése elkerülte a jobb alsó sarkot.
    A mezőnyben többnyire a BKV-sek birtokolták a labdát, ennek következtében többet tám adtak ellenfelüknél. Mégis a bajai csatárok teremtettek több gólveszélyes támadást. Megérdemelten szereztek kétgólos előnyt, de ezután, rövid idő elteltével gólt kaptak. A második félidőben szinte végig a közlekedésiek irányították a játékot, de a lelkesen és fegyelmezetten védekező vendégek ellen nem boldogultak. A szórványos bajai ellentámadások minden alkalommal veszélyesek voltak.
    Kitűnt: Szántó, Szeitl, illetve Horváth Gy., B. Szabó, Raffai, Vén.
    Gergely Károly: „Teljesen megérdemelt a bajai siker, ellenfelünk jobban akarta a győzelmet.”
    Kincses Viktor: „Megérdemelten győztük le a BKV-t, és ezzel óriási fegyvertényt hajtottunk végre.”

Forrás: Petőfi Népe 1992-05-18