Dorogi Bányász SC - Budafoki MTE-Törley 2 : 0 13:00

Sima ügy Dorogon
    DOROG—BUDAFOK 2—0 (2—0)
    Dorog: 1000 néző. Vezette: Kiss B.
    Dorog: Belányi — Szabados, Schuttovics, Harmath, Borsos, Tóth, Ignácz (Csapó 84. p.), Szenczi, Guba (Romfa 78. p.), Mózner, Szedlacsek. Edző: Reszeli Soós István.
    A gólok krónikája: A 18. percben Szenczi szöglet utáni legurítását Tóth remekül ívelte középre, az érkező Schuttovics nagy gólt fejelt. 1—0.
    20. perc: Ignácz és Guba vezette a sokadik veszélyes támadását, amelynek végén Guba sorra fektette el a védőket, végül Liptai kapust becsapva, „szemtelen” gólt lőtt. 2—0.
    A mérkőzés a dorogi támadók és a budafoki védők ádáz csatáját hozta. A hazaiak már az első negyedórában „belőtték” az ellenfél kapusát, aki Szedlacsek, Guba, Borsos és Mózner lövését nagy bravúrral védte. Hamar eldőlt a két bajnoki pont sorsa, a Dorog nagy kedvvel és jól játszott.
    Szünet után is folytatódott a macska—egér párharc, Szedlacsek, Ignácz és Mózner lőhetett volna újabb gólokat. Ügyesen mutatkozott be az NB II-ben a Dorog 20 éves, saját nevelésű játékosa, Csapó Károly.
    Jók: Schuttovics (a mezőny legjobbja), Tóth, Szabados, Guba, Szenczi.
    Reszeli Soós István: — Biztosan győztünk, a Budafok olcsón megúszta, mert a további gólok sehogy sem akartak megszületni.

Forrás: 24 Óra, 1990-11-12