Csepel SC - Hatvani KVSC-Deko 1 : 0 15:00

Csepel SC— Hatvan-Deko 1-0 (0-0)
    Csepel, 1500 néző, V: Nyilas.
    Csepel: Szieben — Puglits, Ács, Vígh, Tompos — Tyukodi, Gyimesi, Horváth, Stefanov — Hamar, Huszák. Edző: Tajti József.
    Hatvan: Nagy — Szabados, Károly, Mádi, Hegedűs — Tuifel, Orovecz, Farkas, Tóth — Gömöri, Martinenko. Edző: Tóth Dénes
    Csere: Farkas helyett Nyikos a 66., Huszák helyett Mikler a 67., Stefanov helyett Végh a 76. percben.
    Sárga lap: Nagy a 60., Tóth a 65., Szabados a 76., Tompos a 79., Hegedűs a 85. percben.
    Gólszerző: Mikler a 76. percben.
    16. perc: Huszák balról belőtt szögletét Hamar alig fejelte a jobb alsó sarok mellé.
    43. perc: Tuifel a jobb oldalról Martinenko elé passzolt, akinek 16 méteres lövése mellészállt.
    77. perc: Kavarodás támad a hazai kapu előtt. Nagy röviden szabadított fel, majd a bal oldalon érkező Mikler a hálóba helyezett, 1-0.
    Minden úgy kezdődött, ahogy az várható volt. A vendégek átadták a területet a hazaiaknak, akik végig mezőnyfölényben játszottak, azonban igazi gólhelyzetet nem tudtak teremteni. A hatvani kontratámadások nem alakultak ki, ugyanis a középpályás sor nem tudta helyzetbe hozni a kétszemélyes csatársort. A második félidőben fokozódott a csepeliek nyomása. A hatvani középpályás sor nehezen szűrte meg Ä hazai rohamokat, s elég volt egy védelmi hiba, ezt kihasználta a fővárosi együttes. A hazaiak kiizzadták a győzelmet.
    Tóth Dénes: — Egy pontért jöttünk, nagyon közel voltunk hozzá, de a bravúr nem sikerült.
    Tajti József: — Antifutball volt...
    Jók: Nagy, Károly.

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1991-03-25