Eger SE — Kaba 1-0 (0-0)
    Eger, 800 néző, V: Ádám.
    ESE: Bodolai — Szlifka, Csendes, Csűri, Jávorszki — Vojtekovszki, Csőke, Horváth, Aranyos — Oláh, Nagy. Edző: Bánkúti László.
    Kaba: Vadon — Nagy, Takács, Kacsándi, Molnár — Dan, Fodor, Benyó, Lente — Plókai, Bangó. Edző: Paróczai Sándor.
    Csere: Csőke helyett Kormos az 52., Plókai helyett Adorján a 60., Horváth helyett Fegyverneki a 74. percben.
    Gólszerző: Aranyos a 69. percben
    Sárgalap: Dan a 9., Aranyos a 20., Oláh és Vojtekovszki a 72. percben.
    28. perc Lente kibújt a védője mögül, elfektette Bodolait, akit a jobb kapufa segített ki.
    63. perc: Horváth beívelése kiesett a kapus kezéből, Aranyos fordulásból, 2 méterről a jobb sarok mellé helyezett.
    69. perc: Horváth jól irányzott bal oldali szögletét a kapus kiöklözte, ám ezt az egri középpályás elérte. Ismét középre csavarta a labdát, s a hosszú saroknál Aranyos 4 méterről a hálóba fejelt, 1-0.
    A nézők szempontjából csak a második félidő 20. perce tájékán kezdődött el a találkozó, hiszen addig futballnak híre-nyoma nem volt az egri stadionban. A vendégek egy emberként védekeztek, a hazaiak pedig sehogy sem tudták átpasszírozni magukat a kabai „élő falon”. Akkor vált élvezhetővé a játék, amikor a hajdúsági együttes feladta a mindenáron védekezés taktikáját. Küzdelmes, gyenge színvonalú 90 percen végül is a hőn áhított két pontot megszerezte az Eger, és az sem mellékes, hogy győzelemmel búcsúzott a bajnokság