Csurgói Spartacus SE - Soproni SE 2 : 1 17:00

2017.12.02, 13:32
    A csurgóiak nem voltak udvariasak
    Csurgó—Sopron 2-1 (1-1)
    Csurgó, 2000 néző. V.: Molnár I. J.
    Csurgó: Belovári — Tóth, Mészáros, Nagy, Beke (Posta) a szünetben — Bódis, Puskás, Szigeti, Csalos — Takács T. Bántó (Markek 41. p.) Edző: Keszei Ferenc.
    Soproni SE: Horváth L. — Fábián, Horváth G., Czibula, Nagy L. — Nagy J., Lukács, Szabó, Deák (Gunyhó 72. p.) — Takács (Virág), Gosztola. Edző: Bucsay Gellért.
    Sárga lap: Nagy J. . 54. Gosztola 70., Lukács 72. Nagy 89. perc.
    22. perc: Bódis a 16-os bal oldaláról az ötössel egy magasságban ívelt be szabadrúgást, Szigeti magasra emelkedve a kapu bal oldalába bólintotta Csurgó első NB II-es gólját 1-0.
    53. perc: Gosztola a félpályán megszerzett labdával a védők díszkíséretében kapura húzott, és 16 méterről a kapuba bombázott. 1-1.
    57. perc: Bódis bal oldalról végzett el szögletrúgást, és ismét Szigeti emelkedett a legmagasabbra: a jobb felső sarokba fejelt. 2-1.
    Fegyelmezetten kezdett a hazai csapat, és ez vezetést is eredményezett. Ezután
    azonban a vendégek játszottak jobban, sikerült egyenlíteniük a védelmi hibák sorozata után. Szünet után nagyobb sebességre kapcsolt a Csurgó, ekkor jól is játszott, és ismét megszerezte a vezetést. Ezután a Sopron mindent egy 'lapra feltéve rohamozott, de az egyenlítés nem sikerült. A küzdelmes mérkőzésen megérdemelten szerezte első NB II-es győzelmét a Csurgó. Jók: Mészáros, Nagy, Szigeti, Posta, illetve Horváth G., Gosztola.

Forrás: Somogyi Néplap, 1988-08-29

2. avatar: Damian72
    2015.06.18, 12:34
    A vendégek találatát: Gosztola József szerezte.