1. Népsport: 1.000

2017.10.03, 20:06 (szerk.: 2017.10.03, 20:20)
    Sellye— Dombóvár 4-0 (2-0)
    Sellye, 1000 néző V: Aczél
    Sellye: Vincze -Szabó (Varga 65p), Vass, Krén, Lombosi—Hosszú(Baumann a 32. percben), Otártics, Markovics, Amigya— Szabadi, Goják Edző: Koller Nándor
    Dombóvár: Dobos -Banai, Horváth, Lakos, Porcsa -Herbst (Engert a 70.percben) -Nagy, Tóth-Bagi -Turai (Vörös a 34. percben), Zircher, Landek Edző: Herber József
    Nagy lendülettel kezdett a Sellye, és már az első 20 percben a nyolcadik szögletét rúgta. Ennek eredményeként a 35. percben Szabadi 18 méterről leadott szabadrúgása a védőkről újra visszapattant elé és ő 16 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-0). A 44. percben Goják, Vass, Szabadi volt a labda útja, Szabadi a hálóba helyezett (2-0). Az 55. percben Amigya rálőtte a labdát Tóth- Bagi kezére a 16-oson belül, a játékvezető 11-est ítélt, melyet Goják a bal felső sarokba lőtt (3-0). A 81. percben Goják elhúzott a balszélen, beadását Szabadi kapásból a hálóba lőtte (4-0).
    A hazai csapat jó és könnyed játékkal győzött a gyengén játszó Dombóvár ellen. Ha a sellyeiek így játszottak volna végig a bajnokság folyamán, akkor nem kellett volna búcsúzniuk az NB II-ből. Jók: Goják, Amigya, Szabadi, Otártics, ill. Dobos, Landek.

Forrás: Dunántúli Napló, 1981-06-22