Bőcs KSC - Békéscsaba 1912 Előre SE 3 : 0 17:30

2015.11.03, 17:06 (szerk.: 2020.12.29, 22:05)

Vezette: Erdős József (Kormányos II Gábor, Orosz Kornél)
    Bőcs: Matkó Zsolt - Vágó Zoltán (Simon Attila 73. p.), Susak Zdravko, Molnár Zsolt, Vass László - Siróczki Gergő, Irhás Ignác, Dobos Attila (Máthé Gergő 70. p.), Szakszon Gábor - Fekete Viktor, Gaál Gergő (Zimányi Ádám 62. p.) Vezetőedző: Tóth László
    Békéscsaba: Harman József - Szenti Zoltán, Tóth-Kovács Tamás (Ursz József 78. p.), Brlázs Gábor, Horváth Tamás - Okos István (Ladányi Róbert 46. p.), Szilágyi László, Pozsár Gábor, Dobi Róbert (Juhász György 54. p.) - Cseke Tamás, Dani Péter Vezetőedző: Csató Sándor
    Gól: Dobos 15. p. ; Szakszon 32. p. ; Molnár 36. p.
    Sárga lap: Horváth (sportszerűtlenségért) 40. p. ; Szilágyi (reklamálásért) 42. p. ; Brlázs (buktatásért) 48. p. ; Susak (buktatásért) 64. p. ; Juhász (buktatásért) 86. p. ; Irhás (nem engedte elvégezni a szabadrúgást) 89. p.

15. p. : Szögletet végzett el a hazai csapat bal oldalról, amelyet a vendégvédők röviden fejeltek ki, pontosan Dobos elé, aki levette a labdát és jobbal a bal sarokba zúdított, 1-0.
    32. p. : Középen Szakszon kiugrott és kisodródva, a 16-oson belülről a békéscsabai kapuba helyezte a labdát a kivetődő Harman alatt, 2-0.
    36. p. ; Egy nagy bedobást Susak fejelt kapura, amit még védett Harman, de a kipattanó labdát Molnár a kapuba lőtte, 3-0.

A Békéscsaba 1912 Előre SE játékosai nem úgy álltak ehhez a mérkőzéshez, mint akik a bent maradásért küzdenek. A lila-fehérek teljesen enervált játékot produkáltak végig az egész kilencven perc alatt.
    Az első félidőben a hazai csapat könnyedén, félgőzzel, ilyen arányban is megérdemelten szerzett vezetést és ez elég volt ahhoz, hogy megnyerjék a találkozót.
    A csabaiak ezzel nagyon nehéz helyzetbe kerültek.

Jó: Szakszon, Irhás, Vass, Molnár illetve Szilágyi

Tóth László: - Hamar eldöntöttük a mérkőzést, ezért egy picit unalmasabb második félidőt produkáltunk, de azért biztos győzelmet arattunk.
    Csató Sándor: - Osztálykülönbség volt a két csapat között. A hazai csapat könnyedén aratott nagy gólkülönbségű győzelmet.