2017.10.01, 22:17 (szerk.: 2017.10.01, 22:57)
    Bőcs KSC - Jászapáti VSE 2-0 (1-0)
    Bőcs , 200 n., v.: Megyebíró J.
    Bőcs: Matkó — Vágó (Siroczki), Martis, Vas, Török —IRHÁS, Lipták (Molnár), HEGEDŰS, SZAKSZON- Urbin (Sikorszki), FEKETE. Edző: Tóth László.
    Jászapáti: TAJTI N. -Mosonyi, Horváth R., KASZÁS, Kiskapusi — VÁGÓ (Temesi), Tulák, SOMODI, Debreceni (Murinai) — Kotula (Ragó), Horváth P. Edző: Szabó András

43. perc: Nagy védelmi hiba után Fekete ugrott ki a védők közül, s Tajti mellett elgurítva lőtt a jobb sarokba, 1-0.
    60. perc: Tulák Feketével szabálytalankodott, és túl szigorúan a játékvezető kiállította.
    91. perc: Irhás szépen ugratta ki Feketét, aki a kapus lába között lőtt a hálóba, 2-0.
    Összességében mind a két csapat sok helyzetet dolgozott ki, melyekből a hazaiak kettőt értékesíteni is tudtak, míg a vendégek ötödik hete maradtak gólképtelenek.
    Tóth László: - Értékes három pontot szereztünk. Olyan csapatot győztünk le, mely helyezése ellenére nem is rossz.
    Szabó András: — Egy nagyon jó csapat ellen tíz emberrel is egyenlő ellenfelek voltunk.

Forrás: Új Néplap, 2006-09-11