hivatalos, barátságos válogatott mérkőzés
  3. nso.hu: 55.000

1. avatar: Zsorzsinju
    2015.03.14, 23:17 (szerk.: 2018.01.05, 13:49)
    A gól tizenegyesből született.
    A mérkőzés 7. perce már eldönti a ötödik magyar-német mérkőzés sorsát. Blum a 16-os büntető vonalon belül foultot követ el, amelyen a bíró 11-essel büntet. A 11-est Jäger a gólba helyezi. (1:0)

2. avatar: wmisharin
    2012.07.02, 13:16 (szerk.: 2018.01.05, 13:51)

3. avatar: fgymat
    2009.05.16, 08:20 (szerk.: 2018.01.05, 13:49)
    A csapatot a válogató bizottság állította össze.

Talán a döntetlen jobban kifejezte volna a mérkőzés képét. Az első félidő inkább a hazaiaké volt, akik védelmünk bizonytalansága miatt uralták a pályát. Különösen gyakran hibázott Zloch, aminek következtében a német támadók könnyedén törték át a magyar vonalakat. A második játékrész inkább a miénk volt, de a német védelem jól teljesített. Végül a mérkőzés elején büntetőből lőtt góllal nyertek a hazaiak.

A válogató bizottság tagjai ezúttal: Faragó Lajos, Harsády József, Herendi Artúr voltak. A mérkőzésen a korábban lemondott Fehéry Ákos helyett Tibor Lajos ült szövetségi kapitányként.