1. avatar: pancso
    2013.04.27, 11:42 (szerk.: 2018.02.14, 21:09)

3. avatar: Giovanni
    2010.01.24, 15:09 (szerk.: 2010.01.24, 15:50)
    November 7-én, a Győr–Salgótarján MNK finálé előmérkőzéseként Medgyesegyháza és Nyírád csapata lépett a Népstadion gyepszőnyegére. Ők 1250 együttes közül jutottak el a döntőig, útközben számos magasabb osztályú csapatot legázolva.

Szentpéteri játékvezető sípjelére a következő összeállításban kezdtek a csapatok:
    Nyírád: Kovács – Albrecht, Tóth, Lukács – Gyimóti, Pupos – Horváth, Kraxner, (Nyírő), Tulok, Simon, Pálfi.
    Medgyesegyháza: Unyatinszki – Hürkecz, Plástyik II., Valyuck – Juhász, Kovács – Pugymer, Plástyik I. , Mészár, Bódi, Varga. Csereként Varga II. és Németh, valamint a sérült Unyatinszki kapus helyett Flender lépett pályára.

A 6. percben Mészár védhetetlenül bombázott a Nyírád hálójába, 1:0. A 12. percben Tulok egyenlített, 1:1. A 28. percben Horváth labdáját Kraxner perdítette a hálóba, 2:1. A második félidőben a medgyesegyháziak rohamoztak, kis szerencsével akár meg is fordíthatták volna a mérkőzés állását, ám több gól már nem esett, így Nyírád nyerte az 1967. évi Szabad Föld Kupát.