Ikarus Alba Regia - Honvéd Kiss János SE 3 : 2 17:00

Alba Regia —Kiss J. SE 3:2 (3:1)
    Székesfehérvár, 200 néző. Vezette: Marton.
    Alba Regia: Galántai — Kovács A., Szabó, Moór, Balla R., Lipták, Öllé, Szőke, Réti (Nyitrai), Virág, Juhász. Edző; Bodnár László.
    Kiss J. SE: Rácz — Lakos, Rékási, Csatári, Máté, Gergelics (G. Kiss), Palotai (Zsiga), Fábián, Tóth- Bagi, Nagy, Landek. Edző: Kétszeri Ferenc.
    13. perc: Szőke lépett ki a kapolyi védők között, s a vetődő Rácz alatt küldte a bal sarokba a labdát. 1:0.
    21. perc: Ismét Szőke volt a kezdeményező. Csatári elvétette a labdát, és Szőke most sem hibázott. 2:0.
    29. perc: 35 méterről rúghattak szabadot a kapolyiak. Fábián jól eltalált labdája a bal oldali léc mellett vágódott a hálóba. 2:1.
    38. perc: Egy jobb oldalról kapura ívelt labdát Réti fejelte gólba. 3:1.
    52. perc: Zsiga a védők között 12 méterről a jobb sarokba lőtt. 3:2.
    72. perc: A sorozatban reklamáló Mátét a játékvezető kiállította.
    Lelkesebben kezdett, s jobban is játszott az első félidőben. a hazai csapat. A szünet
    után viszont fordult a kocka: a Kiss J. SE szinte kapujához szögezte ellenfelét. Ennek ellenére csak szépítenie sikerült. Jók: Kovács Á„ Moór, Szőke, illetve Landek.

Forrás: Somogyi Néplap, 1977-05-24