XVII. Ker. Rákosmenti TK - Magyar Viscosa SE 1 : 3 17:00

Területi Bajnokság, Duna csoport 1985/1986, 32. forduló
  2. Népsport: 200

2017.09.27, 19:22 (szerk.: 2017.09.27, 21:18)
    XVII. Ker. Rákosmenti TK - Magyar Viscosa SE 1-3 (0-1)
    Jászberényi út, 200 néző, vezette: Temesvári. Viscosa: Ozsgyán, Bodrogi, Szalai, Kovács, (Schalk), Péntek. Jánosi, Putz; Varga, Lipót, Dudás (Páncsics), Szoboszlai. Edző: Tóth Ignác
    Kezdés után a Viscosa lépett fel támadólag, előbb Dudás, Szoboszlai, majd Varga hagyott ki nagy helyzetet. A 24. percben egy bal oldali támadás után Szoboszlai élesen belőtt labdája Katona lábáról vágódott a hálóba (öngól). 0:1 A 39. percben Varga kipattanó lövését Jánosi a hálóba lőtte. 0:2.
    Szünet után, az 50. percben Bodrogi a félpályáról indulva az egész védelmet kicselezve, nagy gólt lőtt. 0:3 A 80. percben Márton az RTK-nak szerzett gólt. 1:3. Jók: Varga, Szalai, Bodrogi, ill. Márton.

Forrás: Dolgozók Lapja, 1986-06-10

Megjegyzés: A tudósításban Jászberényi út szerepel helyszínként, ami valószínűleg téves