MATÁV Sopron - Debreceni VSC 1 : 2 17:00

Sopron, 3000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Tóth M. (52.), illetve Szekeres (1.), Kerekes (54.)
    sárga lap: Csiszár (19.), Majoros (24.), Bausz (86.), illetve Sándor T. (23.), Balog Zs. (73.)

Sopron:
    Farkas - Csiszár, Szabados, Tóth A. - Majoros (Komódi a szünetben), Pintér (Orabinec 64.), Somogyi, Tóth I. - Sira, Tóth M. (Bausz 71.), Tiber

Debrecen:
    Balogh J. - Kiss Z., Máté, Szekeres, Selymes - Dombi, Balog Zs. (Vincze 76.), Habi, Sándor T. (Szabó J. 83.), Böőr - Kerekes (Nenadic 90.)

1. perc: Kiss Z. szöglete a kapu előterébe berobbanó Szekeres fejelt 7 m-ről a bal alsó sarokba (0-1).
    52. perc: a debreceni térfél közepéről Komódi tálalt a remek ütemben kilépő Tóth M. elé, aki 15 m-ről a kifutó Balogh J. fölött a kapu közepébe emelt (1-1).
    54. perc: Böőr ugratta ki Kerekest, aki zavartalanul tört kapura és Farkas fölött ívelt a soproni kapu bal oldalába (1-2).

Villámgyorsan vezetést szerzett a Debrecen, majd az első játékrészben végig meddő soproni mezőnyfölény jellemezte a mérkőzést. Szünet után hamar egyenlített a hazai együttes, de ugyanolyan gyorsan ismét hátrányba került, s a szervezettebben futballozó vendégek megérdemelten nyertek.