s. Oliver-Haladás - Vasas Danubius Hotels 1 : 0 18:00

sárga lap: Suriel (38.), Preisinger (51.), Takács B. (89.), illetve Szili (49.), Zrlic (59.), Zabos (64.)

Haladás:
    Takács T. - Juhász, Horváth A., Tóth P. - Suriel (Takács B. 63.), Somfalvi (Japa 67.), Némethy, Leandro - Arnon (Filipovic 77.), Halmosi - Preisinger

Vasas:
    Nota - Schindler, Herczeg, Juhár, Tóth A. - Polonkai (Maróti 80.), Szili, Zabos, Tóth N. (Gyánó 86.) - Simek, Zrlic

4. perc: Leandro két szép csel után 12 m-ről a bal kapufára lőtte a labdát.
    8. perc: Némethy - Somfalvi volt a labda útja, a hazaiak irányítója középre passzolt, ahol érkezett Preisinger, és 3 m-ről a jobb alsó sarokba helyezett (1-0).
    55. perc: Halmosi átadása után Preisinger 6 m-ről lőtt, Nota hatalmas bravúrral védett.
    62. perc: Tóth N. 10 m-es kapáslövése alig kerülte el a Haladás kapuját.
    67. perc: Zrlic 8 m-es erős bombáját védte bravúrral Takács.
    79. perc: Juhár szabálytalankodott Zrliccsel szemben, a Vasas légiósa törlesztett. Dubraviczky a piros lapot mutatta fel az angyalföldi támadónak.
    83. perc: Halmosi egyedül vezette Notára a labdát, 15 m-ről lőtt, de a Vasas kapusa szögletre hárított.

Hatalmas lendülettel kezdett a hazai együttes és a 8. percben megérdemelten jutott vezetéshez. A félidő közepére magára talált a Vasas, de az angyalföldiek igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani Takács kapuja előtt. A második 45 perc lüktető játékot hozott, a kapuk felváltva forogtak veszélyben, de újabb gól már nem esett.