Debreceni VSC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 1 : 1 18:00

Debrecen, 6500 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Bajzát (43.), illetve Egressy (28.),
    sárga lap: Majoros (6.), Kenesei (12.), illetve Molnár (87.), Csóka (88.)

Debrecen:
    Balogh - Kovács, Kuttor, Hanák - Bernáth, Alekszics (Szabó, 81.), Böőr, Majoros, Szatmári - Bajzát (Sketiani, 66.), Tiber (Radojicic, a szünetben)

Zalaegerszeg:
    Turi - Kocsárdi, Telek, Csóka, Szamosi - Nagy, Molnár, Balog (Sabo, 63.), Egressy - Waltner, Kenesei (Nagy Cs., 78.)

28. perc: Kenesei végzett el szabadrúgást a debreceni 16-os mellől, jobb oldalról, a beívelést Egressy néhány lépésről küldte a kapuba (0-1).
    43. perc: Szatmári bal oldali beadása egy vendégvédőről pattant Bajzát elé, aki 13 méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt (1-1).
    59. perc: Kocsárdi ívelt be jobbról, a másik oldalon Kenesei helyezkedett, de fejjel rosszul találta el a labdát, Balogh hárított.
    86. perc: Majoros ugratta ki Radojicicet, aki 5 m-ről emelt kapura, azonban Turi arcát találta el.
    90. perc: zalaegerszegi ellentámadás végén Egressy elé került a labda, 11 méterről lőtt, de Balogh védett.

Kifejezetten jó iramú mérkőzésen a helyzetek alapján igazságos döntetlen született.