A Nemzeti Sport nem jelzi Bognár lapját a 89. percben (MTI, futbalmanach).

2015.05.15, 19:49 (szerk.: 2017.06.26, 11:46)

gólszerzők: Vayer (85.), illetve Tokody (64.)
    sárga lap: Rósa D. (40.), Bognár (89.), illetve Korolovszky (45.)

Győri ETO: Molnár - Bognár, Stark, Böjte - Rósa D., Baumgartner (Oross 79.), Golovic, Farkas B. (Regedei 57.), Vasas (Károlyi 65.) - Nicsenko, Vayer
    Újpest: Posza - Medgyesi, Tamási, Korolovszky - Erős K., Poljakovic (Herczeg 51.), Dvéri, Kunzo, Lőw - Wagner (Szélesi 79.), Tokody (Galaschek 90.)

35. perc: újpesti támadás végén Dvéri 15 m-es lövése szállt fölé.
    39. perc: Böjte 23 m-es lövése után a labda egy újpesti játékoson megpattanva a háló tetejére hullott.
    45. perc: Nicsenko átadása után Baumgartner 10 m-es lövése suhant el Posza kapujának jobb alsó sarka mellett.
    53. perc: Dvéri jobboldali szöglete után Tamási 7 m-es fejesét Molnár tolta a léc fölé.
    61. perc: Rósa balról adott középre, Nicsenko 5 m-ről lőtt, Posza lábbal védte a labdát.
    64. perc: Lőw baloldali beívelése után Tokody 11 m-es fejese a győri kapu jobb oldalában kötött ki (0-1).
    76. perc: Kunzo tört be a győri kapu előterébe, 10 m-es lövését Molnár a jobb alsó sarok elől szögletre ütötte.
    85. perc: Győri támadás végén Vayer balról, 8 m-ről éles szögből bombázott a léc alá (1-1).

A második félidő küzdelmes játékot hozott, a pontosztozkodás igazságosnak mondható.