MTK-Hungária FC - Győri ETO FC 3 : 0 19:45

gólszerzők: Ferenczi (30., 91.), Győri (43.)
    sárga lap: Jezdimirovic (32.), illetve Böjte (59.)

MTK Hungária:
    Hajdu - Mónos (Horváth L., 56.), Smiljanic, Győri, Elek - Zavadszky (Czvitkovics, 78.), Jezdimirovic, Illés, Füzi Á. - Ferenczi, Branezac (Kanta, 63.)

Győri ETO:
    Molnár - Böjte (Károlyi, 53.), Lakos (Stark, a szünetben), Bajusz, Vasas - Bognár, Farkas, Szanyó,

12. perc: Mónos jobboldali szögletét Smiljanic megcsúsztatta, Illés éles szögből kapura lőtt, Molnár nagy bravúrral fölé öklözte a labdát.
    30. perc: Győri a saját térfelének közepéről indult, 40 m-es vágta után kiugratta Ferenczit, aki 16 m-ről a kifutó kapus feje felett a kapu bal sarkába emelt (1-0).
    43. perc: Illés végzett el szabadrúgást a 16-os jobboldali sarkától, beívelésére Győri robbant be és 5 m-ről a bal sarokba fejelt (2-0).
    48. perc: Füzi Á. baloldali beívelését Ferenczi 6 m-ről, tiszta helyzetből a jobb sarok mellé fejelte.
    82. perc: Vayer 17 m-es lövése Győrin irányt változtatott, így becsapta Hajdu kapust, de a labda elcsúszott a bal kapufa mellett.
    91. perc: Füzi Á. ívelte előre a labdát a 16-osra, Illés továbbfejelte azt, s Ferenczi 12 m-ről, ballal Molnár mellett a kapu bal sarkába helyezett (3-0).

Az MTK az első játékrészben fölényben játszott és számos lehetősége közül kettőt ki is használt. Az ETO a szünet után megpróbált ritmust váltani, de ez a szándéka meghiúsult, így a hazai győzelem nem forgott veszélyben.