Vasas Danubius Hotels - Kispest-Honvéd FC 3 : 1 18:15

Fáy u., 4000 néző, V: Dubraviczky
    gólszerzők: Sowunmi (13., 49.), Kabát (63.), illetve Szekeres (91.)
    sárga lap: Juhár (38.), Tóth A. (72.), Herczeg Cs. (82.), illetve Müller (6.)

Vasas DH:
    Kövesfalvi - Herczeg Cs., Juhár, Zováth, Tóth A. - Pető (Zabos 70.), Szili (Komódi 83.), Tóth N. - Sowunmi, Kabát, Tiber (Simek a szünetben)

Kispest-Honvéd:
    Nota - Szekeres, Lőrinc, Téger, Müller (Babos Á. 30.) - Füzi K., Pintér, Kovács B. (Torghelle a szünetben), Piroska - Faragó, Sasu (Kiss 68.)

11. perc: Kabát jobboldali beadásánál Sowunmi teljesen egyedül maradt a kispesti kapu előterében, ám a jobb sarok mellé fejelt.
    13. perc: Tóth A. 18 m-es lövése egy védőről Sowunmi elé pattant, a csatár labdája Notáról kivágódott, Sowunmi ismételhetett, és másodszorra két lépésről a léc alá bombázott (1-0).
    40. perc: Pető 25 m-es nagy erejű lövését Nota magabiztosan hárította.
    49. perc: Piroska a saját térfelének közepéről fejjel próbált hazaadni kapusának, de ez rövidre sikerült, és Sowunmi Notát megelőzve 12 m-ről a kapu közepébe emelt (2-0).
    63. perc: Pető végzett el szabadrúgást a kispesti kaputól 40 m-re. Lágyan Kabát elé ívelt, és a góllövőlista vezetője 14 m-ről jobbal, kapásból a jobb felső sarokba lőtt (3-0).
    78. perc: Herczeg Cs. saját 16-osán belül bonyolódott cselekbe, Piroska szerelte, ám 8 m-ről ordító helyzetben a jobb sarok mellé gurított.
    91. perc: Piroska jobboldali szögletét az egymásra váró Vasas-védők között Szekeres 4 m-ről fejelte a jobb sarokba (3-1).

A Vasas a gyors vezetőgólját követően időnként nagy fölényben játszott, s teljesen megérdemelten szerezte meg a 3 bajnoki pontot.