Újpest FC - Vasas Danubius Hotels 1 : 1 16:45

Megyeri út, 2500 néző, V: Hanacsek
    gólszerzők: Urbán (74.), illetve Sowunmi (83.)
    sárga lap: Pető Z. (21.), Pest K. (86.), illetve Pető T. (25.), Tóth N. (28.), Tóth A. (73.), Simek (92.)

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Korolovszky, Szélesi - Tokody (Tamási 80.), Urbán, Kunzo, Kozma (Pest K. 64.), Pető Z. - Herczeg M., Terjék (Orescsuk 67.)

Vasas DH:
    Kövesfalvi - Herczeg Cs. (Komódi 76.), Juhár, Tóth A., Aranyos - Pető T., Zováth, Szili, Tóth N. (Simek a szünetben) - Kabát, Tiber (Sowunmi 60.)

3. perc: Tokody a jobb oldalon az alapvonal közeléből visszagurított, Kunzo 10 m-ről nagy helyzetben a kapu fölé lőtte a labdát.
    29. perc: Tokody a felezővonalról indította Terjéket, aki egyedül vezethette a labdát a Vasas kapujára, ám kissé kisodródott, és a bal sarok mellé gurította.
    41. perc: Herczeg M. baloldali beadását Urbán a 16-osról bombázta kapura, Kövesfalvi a bal sarokból tornázta ki a labdát.
    62. perc: Sowunmi-Szili-Sowunmi összjáték után a Vasas cserejátékosa 14 m-ről lőtt kapura, Bíró Sz. magabiztosan hárított.
    74. perc: Urbán 30 m-ről, szabadrúgásból, jobbal a bal felső sarokba lőtte a labdát (1-0).
    83. perc: Szili a felezővonalról indította Sowunmit, már-már úgy tűnt, hogy a lilák könnyedén hárítanak, ám Szélesi alászaladt a labdának, ami Sowunmi elé került, ő pedig 14 m-ről laposan a kapu közepébe gurította (1-1).

Mindkét együttes óvatosan, kivárásra játszott, ez a taktika alapvetően a lila-fehéreknek kedvezett. Hogy az Újpest mégsem tudta otthon tartani a 3 pontot, azt egy kapitális védelmi hibának köszönheti.