Dunaferr SE - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 2 : 1 17:00

Dunaújváros, 2000 néző, V: Bede
    gólszerzők: Ja:kl (65.), Penksa (75.), illetve Egressy (21.)
    sárga lap: Bagoly (78.), Molnár (82.), illetve Dobrjanszkij (57.), Telek (76.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Éger, Bagoly, Kiss Gy. (Kóczián 87.) - Zavadszky, Ja:kl, Lengyel (Mészáros a szünetben), Penksa - Nicsenko (Salamon 91.), Tököli

ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Telek, Udvari, Balog Cs. - Bonchis (Babati 86.), Nagy L. (Nagy Cs. 61.), Dobrjanszkij, Róth (Gaál 78.) - Waltner, Egressy

18. perc: Penksa ugratta ki középen Tökölit, akinek ballábas lövését Turi hárította.
    21. perc: Kocsárdi a jobboldalról végezhetett el bedobást, a labda a kaputól 8 m-re felugró Egressy felé szállt és a vendégcsatár a léc alá fejelt (0-1).
    40. perc: Egressy jobbról adott középre, Dobrjanszkij egyből, 14 m-ről kapura lőtt, Rabóczki bravúrral ütötte ki a léc alól a labdát.
    65. perc: Kiss Gy. ívelt fel szabadrúgást a felezővonal közeléből, Bagoly visszafejelt labdáját Ja:kl 6 m-ről ugyancsak fejjel továbbította a kapu bal oldalába (1-1).
    69. perc: Egressy hozta száz százalékos gólhelyzetbe Waltnert, a vendégek csatára azonban elügyetlenkedte a lehetőséget.
    75. perc: Penksa a jobboldalról több csellel egészen a kapu előteréig verekedte magát és12 m-ről ballal a kapu bal oldalába lőtt (2-1).
    81. perc: szöglet után Waltner kapáslövését Rabóczki lábbal hárította.
    85. perc: Waltner adott Kocsárdi elé, a vendégek védője a felső lécre emelte a labdát.

Az első félidőben többet és veszélyesebben támadott a zalaegerszegi együttes és egy szép fejes góllal megszerezte a vezetést. A fordulás után aktívabb lett Dunaferr, sorra dolgozta ki helyzeteit amiből kettőt ki is használt. A ZTE ennek ellenére pontot szerezhetett volna, de játékosai a legnagyobb lehetőségeket is elpuskázták.