gólszerzők: Herczeg (30.), Tamási (80.), Urbán (86.), illetve
    Kiss Gy. (36.), Tokody (öngól, 50.)
    kiállítva: Nikolov (88.)
    sárga lap: Herczeg (57.), illetve Kiss Gy. (26.), Nicsenko (66.), Salamon (85.)

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Urbán, Tamási, Pető Z. - Tokody (Terjék 54.), Kunzo, Dvéri, Szélesi (Pest K. 66.) - Orescsuk (Galaschek 90.), Herczeg

Dunaferr:
    Rabóczki - Nikolov, Salamon, Éger, Kiss Gy. (Kóczián 70.) - Zavadszky, Lengyel, Ja:kl, Bagoly (Mészáros 89.), Penksa (Sindzic a szünetben) - Nicsenko

1. perc: Tokody beadását Herczeg 6 m-ről, gólhelyzetben fejelte a bal sarok mellé.
    10. perc: Nicsenko szép csellel játszotta át Tamásit, 10 m-ről estében kapura lőtt, Bíró Sz. bravúros vetődéssel a mezőnybe ütötte a labdát.
    17. perc: Tokody 10 m-ről óriási helyzetben a vetődő Rabóczkiba lőtte a labdát.
    30. perc: Herczeg a felezővonalról indult, szétnyílt előtte a védelem, így zavartalanul törhetett be a büntetőterületre, s 15 m-ről a jobb alsó sarokba bombázott (1-0).
    36. perc: Zavadszky a 16-os oldalvonaláról végzett el szabadrúgást, beívelését Kiss Gy. 5 m-ről a jobb sarokba csúsztatta (1-1).
    45. perc: Orescsuk-Urbán összjátékot követően a lila-fehérek középhátvédje a 11-es pontról a bal kapufát találta el.
    47. perc: Tokody 8 m-es fejesét Rabóczki parádés vetődéssel ütötte szögletre.
    50. perc: Kiss Gy. visszagurítása után Lengyel bombázott kapura, Bíró Sz. lábbal, bravúrral hárított, a kipattanó labda az újpesti Tokody elé került, aki lekezelte, majd a közönség óriási döbbenetére saját kapujának bal sarkába bombázta (öngól, 1-2).
    71. perc: Sindzic 14 m-ről a felső kapufát találta el.
    80. perc: Dvéri baloldali beívelését Tamási 3 m-ről a bal felső sarokba fejelte (2-2).
    86. perc: a Terjék buktatásáért megítélt szabadrúgást Urbán 17 m-ről a bal felső sarokba zúdította (3-2).
    88. perc: a cselezgető Herczeget Nikolov csúnyán buktatta, Juhos játékvezető habozás nélkül kiállította a dunaújvárosi hátvédet.

Végig kiegyensúlyozott, változatos, és gólokban gazdag volt a mérkőzés. A Dunaferr fölényeskedésének köszönheti, hogy vereséget szenvedett. Tokody különleges öngóljával valószínűleg örökre beírta nevét a magyar labdarúgás történetébe.