MTK-Hungária FC - Zalahús-Zalaegerszegi TE FC 0 : 1 18:00

Hungária krt., 1500 néző, V: Bukovics
    gólszerző: Udvari (65.)
    sárga lap: Golovic (32.), Füzi (44.), illetve Bonchis (36.)

MTK Hungária:
    Vlaszák - Komlósi (Schindler 67.), Kuttor, Szmiljanic, Szamosi - Madar (Buzsáky a szünetben), Golovic (Balaskó 76.), Jezdimirovic, Füzi Á. - Illés, Bükszegi

Zalahús-ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Telek (Csóka 40.), Udvari, Balog Cs. - Bonchis, Babati, Nagy L., Róth - Waltner, Egressy (Sabo 76.)

17. perc: Szamosi 18 m-es lövését fogta Turi.
    19. perc: Bonchis 17 m-ről próbálkozott, a megpattanó labdát Vlaszák vetődve védte.
    21. perc: Bükszegi 5 m-es fejese a felső lécről vágódott vissza a mezőnybe, Kuttor ismétlése után a labda magasan a kapu fölé szállt.
    36. perc: Jezdimirovic 15 m-ről lőtt a kapu fölé.
    39. perc: Nagy L. mindenkit kicselezve betört a hazai 16-oson belülre, már csak Vlaszákkal állt szemben, de 15 m-ről hatalmas helyzetben méterekkel a kapu mellé lőtt.
    46. perc: baloldali beadást követően Szmiljanic 6 m-ről a jobb kapufára fejelt.
    55. perc: Róth a késlekedő MTK-védők közül kilépve befutott egy keresztlabdát a bal oldalon, majd 13 m-ről mellé lőtt.
    65. perc: egy jobboldali beívelést követően Udvari 6 m-ről a bal alsó sarokba fejelt (0-1).
    73. perc: Schindler 12 m-es lövését védte bravúrral Turi, majd Bükszegi 10 m-ről ismételt, de a jobb kapufa tövét találta el.
    89. perc: Füzi 15 m-ről lőtt a jobb kapufára.

Közepes iramú mérkőzésen mindkét oldalon sok helyzet maradt kihasználatlanul. Az MTK játékosai négyszer a kapufát találták el, a szerencsésebbnek mondható Zalaegerszeg azonban - küzdeni akarásának köszönhetően - megérdemelten nyert.