Kispest-Honvéd FC - MATÁV Compaq-Sopron 2 : 1 14:30

Kispest-Honvéd - Matáv-Compaq-Sopron 2-1 (1-1)
    gólszerzők: Kovács B. (9.), Faragó (85.), illetve Preisinger (3.)
    sárga lap: Faragó (75.), illetve Vincze (37.), Varga K. (65.), Bausz (92.)

Kispest:
    Nota - Plókai, Lőrinc, Téger, Müller - Pintér, Kovács B., Füzi K. (Torghelle, 90.), Piroska (Szekeres J., 87.) - Sasu (Szabó T., 57.), Faragó

Sopron:
    Borsi - Vincze (Varga K., 53.), Szabados, Horváth R., Prazenica - Orabinec (Bausz, 89.), Somogyi, Salagean - Sira (Takács, 64.), Preisinger, Nagy T.

3. perc: Somogyi jobboldali szögletét az elmélázó védők között Preisinger 4 m-ről a jobb sarokba csúsztatta (0-1).
    9. perc: Sasu egészen az alapvonalig verekedte magát a bal oldalon, majd középre adott, s a berobbanó Kovács B. a bal sarokba perdített (1-1).
    22. perc: Piroska adott középre, Prazenica lyukat rúgott, a labda Sasu elé pattant, aki ordító gólhelyzetben, 10 m-ről a jobb sarok mellé lőtt.
    45. perc: Piroska 17 m-es szabadrúgását Borsi bravúrral ütötte a léc fölé.
    46. perc: Kovács B. lövését Borsi kiütötte, éppen Sasu elé, aki 8 m-ről második hatalmas lehetőségét is elhibázta: ballal a kapu mellé lőtt.
    85. perc: Müller beadását Kovács B. továbbcsúsztatta, Faragó levette, majd 10 m-ről, jobbal a jobb sarokba helyezett (2-1).
    94. perc: Torghelle egyedül törhetett kapura, de 10 m-es lövését Borsi lábbal mentette.

Az első félidőben helyenként még futballban is, a szünet után viszont már csak iszapbirkózásban mérték össze erejüket a küzdő felek: ebben is, abban is a Kispest kerekedett felül.