Dunaferr SE - Kispest-Honvéd FC 0 : 3 13:00

Dunaújváros, 3000 néző, V: Bukovics
    gólszerzők: Egressy (32., 75.), Salamon (68.-öngól)
    sárga lap: Pomper (11.), Nagy (91.), illetve Szabó T. (57.), Piroska (61.), Plókai (83.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Pomper, Kiss Gy. - Zavadszky, Ja:kl (Mozgovoj, a szünetben), Bagoly, Lengyel (Nagy, 56.) - Orosz, Nicsenko

Kispest:
    Nota - Plókai, Lőrincz, Téger, Kovács H. - Torghelle (Dubecz, a szünetben), Babos Á., Szabó T., Piroska (Buzás, 71.) - Faragó (Kiss P., 86.), Egressy

27. perc: Molnár hibájából Egressy került gólhelyzetbe, elvitte a labdát a kifutó Rabóczki mellett, de Salamon az utolsó pillanatban szögletre mentett.
    32. perc: Szabó T. ívelt szabadrúgást a dunaújvárosi kapu elé, Torghelle fejjel továbbította a labdát Egressynek, aki 4 m-ről a léc alá lőtt (0-1).
    68. perc: Piroska ívelt be jobbról szabadrúgást középre, Salamon megcsúsztatta a labdát, mely a kiinduló Rabóczki fölött a kapu jobb oldalába pattant, öngól (0-2).
    75. perc: Faragó tálalt Egressy elé a 16-oson belül, a vendégek csatára 15 m-ről, laposan talált a hálóba (0-3).
    87. perc: Kiss P. egyedül törhetett kapura, önzetlenül az őt követő Egressy elé gurított, a csatár 4 m-ről az üres kapu mellé passzolt.

Már a találkozó elején látszott, hogy a Dunaferr ezen a napon nagyon fog szenvedni. Nem értették meg egymást a hazai játékosok, hibát hibára halmoztak és a 13. percig kellett várni arra, hogy először eljussanak a vendégek kapujáig. A Kispest lelkesen és fegyelmezetten futballozott, akár nagyobb különbséggel is nyerhetett volna.