MATÁV Compaq-Sopron - Dunaferr SE 1 : 2 13:00

gólszerzők: Preisinger (84.), illetve Zavadszky (38.), Mozgovoj (75.)

Matáv Compaq Sopron:
    Borsi - Varga, Szabados, Salagean - Perger, Tóth (Kovács 76.), Somogyi, Horváth, Kulcsár (Takács 51.) - Tüske (Bausz 76.), Preisinger

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss Gy. - Zavadszky (Mozgovoj 65.), Pomper, Ja:kl, Lengyel - Orosz (Nagy 88.), Nicsenko (Szakos 92.)

4. perc: Hazai szöglet után Rabóczki Horváth elé ütötte ki a labdát, aki 6 m-ről, nagy helyzetben fölé lőtt.
    38. perc: Zavadszky vezette fel a labdát, majd 14 m-ről a jobb felső sarokba lőtt (0-1).
    75. perc: Lengyel-Orosz-Mozgovoj volt a labda útja, és az idegenlégiós cserecsatár 18 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (0-2).
    84. perc: Soproni akció során Salagean baloldalról adott középre, Takács lövését Rabóczki az érkező Preisinger elé ütötte, aki közelről a kapuba talált (1-2).

Az összeszokottabban, szervezettebben és jobban játszó Dunaferr megérdemelten vitte haza a 3 pontot Sopronból.