Debreceni VSC - Győri ETO FC 3 : 2 13:00

gólszerzők: Siklósi (28.), Bajzát (60.), Szabó (92.-11-esből),
    sárga lap: Turján (15.), Frida (31.), Kerekes (56.), Ulveczki (87.), illetve Kiser (12.), Vasas (45.)

Debrecen:
    Fekete - Frida, Turján, Vadicska, Szatmári (Hanák, 72.) - Siklósi (Ulveczki, 74.), Flick, Sándor (Szabó, 54.), Böőr - Kerekes, Bajzát

Győri ETO:
    Posza - Bognár (Bajusz, a szünetben), Stark, Győri - Mracskó, Kiser, Vasas - Farkas, Nagy (Balla, 70.), Vayer (Károlyi, 90.) - Kenesei

21. perc: Nagy 23 méteres lövése a felső lécről vágódott vissza a mezőnybe.
    28. perc: Baloldali debreceni beadás után Kerekes csúsztatott Siklósihoz, aki éles szögből, 4 m-ről, Posza lába mellett lőtt a kapuba (1-0).
    49. perc: A hazai védők között Kenesei ugratta ki Vayert, aki a kimozduló Fekete mellett 10 m-ről gurított a kapuba (1-1).
    60. perc: Baloldali szöglet után Bajzát közelről fejelt a rövid sarokba (2-1).
    77. perc: Mracskó jobboldali beadását a hosszú oldalon álló Vayer fejelte a kapu bal oldalába (2-2).
    92. perc: Hazai akció végén az előretörő Vadicskát buktatták a győri 16-oson belül, Hajdó játékvezető 11-est ítélt. Szabó az elmozduló Posza fölött a kapu közepébe lőtte a labdát (3-2).

Fordulatos, de közepes színvonalú mérkőzésen a hazai csapat az utolsó percben lőtt büntetővel múlta felül a szervezettebben játszó Győrt.