Újpest FC - MATÁV Compaq-Sopron 2 : 1 17:15

gólszerzők: Dvéri (67., 76.), illetve Salagean (62.)
    kiállítva: Sira (88.)
    sárga lap: Pető Z. (23.), Kunzo (40.), illetve Kovács I. (35.), Szabados (82.)

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Urbán, Korolovszky, Pető Z. (Kovács P. 80.) - Kőhalmi (Jenei a szünetben), Dvéri, Kunzo, Lőw - Orescsuk, Herczeg (Tokody a szünetben)

Sopron:
    Borsi - Varga, Szabados, Horváth R., Salagean - Perger (Takács 84.), Kovács I. (Tüske 73.), Somogyi, Kulcsár - Preisinger (Tóth M. 68.), Sira

15. perc: Orescsuk a 16-os jobboldali sarkánál váratlanul lövésre szánta el magát, a labda már túljutott Borsi kapuson, ám a bal kapufa tövéről kivágódott.
    45. perc: Korolovszky tört előre, majd 14 m-es bombáját Borsi vetődve bravúrral hárította.
    55. perc: Somogyi szabadrúgását Bíró Sz. bravúrral tenyerelte a léc fölé.
    62. perc: Dvéri szabadrúgását Urbán a kapufára fejelte, a kipattanó labdából a Sopron megszerezte a vezetést: Perger egy hosszú indítással egészen az alapvonalig vezette a labdát, majd középre gurítását Salagean 3 m-ről az üres kapuba gurította (0-1).
    67. perc: Dvéri a balszélről indult, és egy cselt követően 25 méterről ritkán látható, hatalmas gólt lőtt, a labda a felső lécről vágódott a gólvonal mögé (1-1).
    76. perc: Kunzo lőtt kapura a 16-osnál, egy védőről visszapattant hozzá a labda, középre ívelt, és Dvéri 5 m-ről a kapu közepébe fejelt (2-1).
    88. perc: Sira belerúgott Medgyesibe, Sápi játékvezető habozás nélkül kiállította a soproni játékost.

A Sopron 70 percig kitűnően tartotta magát, de aztán az Újpest nyomasztó fölénye gólokban is megmutatkozott, és így a lila-fehérek megérdemelten tartották otthon a 3 pontot.