Dunaújváros, 6000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Zavadszky (56., 67.), illetve Urbán (29. - 11-esből)
    sárga lap: Bagoly (29.), illetve Kunzo (34.), Tamási (56.), Urbán (68.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss Gy. - Zavadszky, Pomper (Nagy T., a szünetben), Bagoly, Rósa (Lengyel, 65.) - Orosz, Tököli (Ja:kl, 80.)

Újpest:
    Bíró - Medgyesi (Kozma, 71.), Urbán, Tamási (Korolovszky, 80.), Lőw - Tokody (Jenei, 82.), Dvéri, Kunzo, Pető - Herczeg, Orescsuk

10. perc: Rósa ugratta ki a 16-os vonalán Tökölit a jobb összekötő helyén, a csatár 12 méterről alig lőtt mellé.
    23. perc: ismét Tököli került helyzetbe, lefutotta Tamásit, megelőzte a kifutó Bírót, de ballal mellé emelt.
    29. perc: Lőw tört be a 16-oson belülre, Bagoly keresztezett, Juhos játékvezető 11-est ítélt. Urbán nagy erővel a kapu bal oldalába helyezett (0-1).
    56. perc: Nagy Tamással szabálytalankodtak a 16-os előtt, az újpesti kaputól 17 méterre leállított labdát Zavadszky a sorfal fölött csavarta a kapu jobb oldalába (1-1).
    67. perc: Lengyel indította a jobb oldalon felfutó Oroszt, akinek remek beadását Zavadszky 6 méterről fejelte a kapuba (2-1).

A Dunaújváros szinte végigtámadta az első félidőt, mégis Urbán biztosan értékesített büntetőjével az újpestiek szereztek vezetést. A második játékrészben Lengyel pályára lépése után szép akciókat vezetett a hazai együttes és megérdemelten fordított.