Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - MTK-Hungária FC 2 : 1 14:30

Zalaegerszeg, 2000. október 21., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 13. forduló, B-csoport:

gólszerzők: Waltner (65.), Róth (75.), illetve Buzsáky (19.)
    sárga lap: Csóka (72.), Gaál (82.), illetve Schindler (80.)

Zalahús-ZTE:
    Bardi - Kocsárdi, Róza, Csóka, Filó - Babati (Szőke, 81.), Balog, Gaál (Kónya, 85.), Róth - Sabó (Bagó, 46.), Waltner

MTK Hungária:
    Vlaszák - Komlósi, Kuttor, Szamosi, Elek - Bükszegi (Kincses, 83.), Buzsáky (Szilveszter, 83.), Schindler, Füzi Á. (Madar, 70.) - Illés, Ferenczi

19. perc: Illés keverte meg a hazai védelmet, visszagurított labdáját Buzsáky 17 méterről a bal felső sarokba lőtte (0-1).
    65. perc: Waltner lépett ki az MTK védői közül, lövése megpattant Kuttoron, így a labda a kiinduló Vlaszák felett a jobb sarokba hullott (1-1).
    75. perc: Madar a felezővonalnál eladta a labdát, Róth kapura vezette, majd 17 méterről a bal felső sarokba bombázott (2-1).

Az első félidőben egyértelműen a vendégek akarata érvényesült, annak ellenére, hogy egy helyzetükből egyet értékesítettek. Fordulás után az MTK "ráült" a vezetésre, a lelkes hazaiak azonban fordítottak az eredményen.