2017.07.27, 16:11
    Budapest, 2000. október 21., szombat (MTI) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 13. forduló, B-csoport:

Újpest-Nagykanizsa 4-2 (1-1)
    Megyeri út, 2000 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Orescsuk (21., 55.), Urbán (57., 80.) illetve Nagy Cs. (34.), Toleski (47.)
    sárga lap: Szélesi (14.), illetve Popovics (24.), Toleski (60.), Koller (83.)

Újpest:
    Bíró - Szélesi (Ulrich, a szünetben), Urbán, Tamási - Medgyesi, Tokody (Pest, 80.), Dvéri, Kunzo, Lőw - Herczeg, Orescsuk

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Pálfi, Toleski, Svélecz (Bognár, 75.), Koller - Farkas, Popovics, Nagy Cs., Usvath - Kovács L. (Szabó S. 92.), Gordian (Cs. Horváth, 90.)

21. perc: Dvéri ívelt be egy szabadrúgást a bal oldalról, és Orescsuk 5 méterről a kapu közepébe csúsztatta a labdát (1-0).
    34. perc: Popovics legurított szabadrúgása után Nagy Cs. 25 méterről a jobb felső sarokba lőtt (1-1).
    47. perc: Usvath jobb oldali szöglete után Toleski 6 méterről a léc alá fejelte a labdát (1-2).
    55. perc: Dvéri bal oldali szögletét követően Orescsuk 8 méterről a bal sarokba csúsztatott (2-2).
    57. perc: Dvéri a 16-os sarkáról belőtte a labdát a nagykanizsai kapu elé, amit Urbán 7 méterről a jobb sarokba továbbított (3-2).
    80. perc: Dvéri jobb oldali szöglete után Urbán 3 méterről a kapu közepébe fejelt (4-2).

Az Újpest végig irányított, ha a befejezéseknél jobban odafigyelnek a hazai támadók, akkor még nagyobb lehetett volna a különbség.