Videoton FC Fehérvár - Vasas Danubius Hotels 1 : 0 19:00

Székesfehérvár, 2000. szeptember 20., szerda (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 9. forduló, B-csoport:

sárga lap: Hompoth (53.), illetve Kabát (68.), Zováth (94.)

Videoton:
    Milinte - Hompoth, Szalai Cs., Lévai - Szalai T., Fodor, Sipeki (Bány, 85.), Tóth B. (Lendvai 81.), Németh - Gyurováth (Ilea, 91.), Csehi

Vasas:
    Hajdu - Zováth, Juhár, László - Simek, Pető (Zabos, 46.), Komódi, Tóth N. (Pál, 46.), Aranyos - Sowunmi, Kabát

8. perc: Fodor a bal összekötő helyéről 20 m-ről nagy erővel lőtt szabadrúgásból a bal felső sarokra, Hajdu kiütötte a labdát, Gyurováth azonban ott termett, s 4 m-ről a kapu közepébe lőtt (1-0).
    76. perc: Komódi beadását Kabát pörgette a kapu bal alsó sarkára, Milinte azonban az utolsó pillanatban kitűnő vetődéssel megfogta a labdát.

Küzdelmes, közepes iramú mérkőzésen a Videoton ezúttal egy helyzetét kihasználta, elszántan küzdött és megérdemelten szerzett győzelmet.