Kispest-Honvéd FC - Győri ETO FC 2 : 0 19:00

Budapest, 2000. szeptember 19., kedd (MTI) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 9. forduló, A-csoport:

Bozsik-stadion, 1000 néző, V: Ábrahám
    gólszerzők: Dubecz (77.), Faragó (91.)
    sárga lap: Horváth Gy. (90.), illetve Nagy L. (57.), Bognár (85.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth J. - Plókai, Téger, Lőrinc, Szekeres - Dubecz, Lipták (Babos Á., a szünetben), Kovács B. (Horváth Gy., 67.), Szabó T., Buzás (Piroska, 58.) - Faragó

Győri ETO:
    Posza - Bognár, Vámosi, Bajusz, Vasas - Mracskó, Győri, Baumgartner (Sütöri, 58.), Károlyi S. - Nagy L., Kenesei (Balla, 75.)

1. perc: Baumgartner 15 méteres, léc alá tartó lövését tolta a kapu fölé Tóth J.
    22. perc: Szabó T. lövése a védőkről Faragó elé pattant, aki teljesen egyedül maradt a 11-es ponton, de a kivetődő Posza védte a jobb sarokra helyezett lövését.
    37. perc: Faragó 18 méteres szabadrúgása a felső kapufáról vágódott a mezőnybe.
    74. perc: Nagy L. labdájával Károlyi S. ugrott ki, de lövését Tóth szögletre ütötte.
    77. perc: Horváth Gy. húzott el a balszélen, középre rúgott labdájára érkezett Dubecz, aki 14 méterről kilőtte a jobb sarkot (1-0).
    79. perc: Dubecz tört előre a jobb oldalon, s 16 méterről a bal kapufát találta el.
    91. perc: Faragó két csellel becsapta a győri védőket, a kifutó Posza mellett is elhúzta a labdát, majd 2 méterről, ballal az üres kapuba gurított (2-0).

A gyámoltalanul, visszafogottan játszó Győr ellen a harcosabb Kispest megérdemelten tartotta otthon a három pontot.