Nagykanizsa FC - Videoton FC Fehérvár 1 : 0 16:00

2019.01.13, 14:30
    Úgy érzem, teljesen jogosan gyoztük le a Vidt, még akkor is, ha azt az egy gólt is büntetobol, jogos büntetobol szereztük. Végig jól játszottunk, kibírtuk jó 50percig az ellenfél nyomását.

Zak 02

2017.10.27, 13:26
    Nagykanizsa, 2000. szeptember 16., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 8. forduló, B-csoport:

Nagykanizsa-Videoton 1-0 (1-0)
    Nagykanizsa, 1500 néző, V: Makai
    gólszerző: Usvat (42. - 11-esből)
    sárga lap: Usvat (31.), Toleszki (34.), Nagy Cs. (40.), Buza (80.), illetve Fodor (24.), Zombori (68.), Szalai T. (86.)

Nagykanizsa:
    Horváth G. - Pálfi, Toleszki, Zahorecz - Farkas, Svélecz (Kovács L., a szünetben), Nagy Cs., Usvat, Buza - Lukács (Kocsis, 80.), Papp (Bognár, 61.)

Videoton:
    Milinte - Hompoth (Csordás, 71.), Szalai Cs., Lévai - Fodor, Csillag, Sipeki (Szalai T., a szünetben), Zombori, Németh T. - Földes (Ilea, a szünetben), Csehi

39. perc: Csillag a félpályánál labdát szerzett, kiugratta Zomborit, aki 13 méterről az elvetődő Horváthba lőtte a labdát.
    41. perc: Buza cselezgetett a 16-oson belül, s az alapvonal közelében Szalai felvágta. A 11-est Usvat lőtte a kapu bal oldalába (1-0).
    81. perc: Csehi 5 méterről a gólvonalon álló hazai védőt talált el.

Küzdelmes, de alacsony színvonalú mérkőzésen a hazai csapat megérdemelte a győzelmet.