2017.10.31, 17:45
    Nagykanizsa, 2000. augusztus 26., szombat (MTI) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 6. forduló, B-csoport:

Nagykanizsa-Újpest 2-4 (0-2)
    Nagykanizsa, 3000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerzők: Lukács (67.), Bognár (69.), illetve Dvéri (17., 42.), Herczeg (60.), Korsós (75.)
    kiállítva:
    sárga lap: Nagy Cs. (70.), Buza (87.), illetve Tamási (66.), Dvéri (74.), Korsós (76.)

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Pálfi, Toleszki, Svélecz (Kovács L., 62.), Zahorecz - Farkas, Popovics, Nagy Cs., Buza - Gordian (Bognár, a szünetben), Kocsis (Lukács, 62.)

Újpest:
    Bíró Sz. - Medgyesi, Urbán, Tamási, Kunzo - Ulrich (Deme, 89.), Dvéri, Kozma, Tóth (Korsós, 62.) - Tokody (Orescsuk, 55.), Herczeg

8. perc: Pálfi rövid felszabadítását Dvéri csípte el, s 30 m-ről futtából a felső lécet találta el.
    17. perc: Tokodi átadásával Dvéri tört középen kapura és 12 m-ről tiszta helyzetben a kapu jobb oldalába bombázott (0-1).
    42. perc: Svélecz eladott labdája Dvérihez került, aki 15 m-ről bal oldalról a hosszú sarokba emelt (0-2).
    60. perc: Kunzo jól ugratta ki Herczeget a bal oldalon, ő betört a 16-oson belülre, majd 12 m-ről Gelencsér felett a hálóba bombázott (0-3).
    67. perc: Pálfi labdájával Lukács lépett ki, majd a kifutó Bíró Sz. felett ügyesen emelt 11 m-ről a hálóba (1-3).
    69. perc: Farkas viharzott el a jobb szélen, remekül adott középre és Bognár négy lépésről a hálóba, a léc alá fejelte a labdát (2-3).
    75. perc: Orescsuk jól fordított a másik oldalon tisztán felfutó Korsós elé, akinek 14 m-es lapos lövése Gelencsért érintve a bal alsó sarokba jutott (2-4).

A magabiztos 3-0-ás újpesti vezetés után a kanizsaiak feljöttek, de egy gyors vendégkontra újabb újpesti gólt hozott, így megérdemelt vendégsiker született.