Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Vasas Danubius Hotels 3 : 2 20:00

A futbalmanach szerint Waltner is kapott lapot (44. p), a Nemzeti Sport, MTI, nela szerint viszont nem.

2017.11.05, 15:37
    2000. augusztus 5., szombat (tud) - Labdarúgó NB I., alapszakasz, 3. forduló, B-csoport:

Zalahús-ZTE FC - Vasas Danubius Hotels 3-2 (0-0)
    Zalaegerszeg, 8000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Kocsárdi (68., 11-esből), Róth (87.), Balázs (93.), illetve Pál (83.), Pető (94.)
    sárga lap: Juhár (21.)

Zalahús-ZTE FC:
    Turi - Kocsárdi, Strasser, Csóka, Kónya - Nagy L. (Cupik 85.), Szabó II. (Bonchis 56.), Balog, Róth - Sabo (Balázs 78.), Waltner

Vasas Danubius Hotels:
    Kövesfalvi - Mónos (Simek 65.), Herczeg (Pál 53.), Juhár, László - Szili (Zabos 75.), Zováth, Pető, Tóth N. - Sowunmi, Kabát

68. perc: Szabót buktatták a 16-oson belül, a megítélt 11-est Kocsárdi a jobb sarokba lőtte (1-0).
    83. perc: baloldali beadást követően tétováztak a ZTE védői, a labda Pál elé került, aki 10 m-ről a kapuba bombázott (1-1).
    87. perc: Róth 25 m-ről hatalmas lövést zúdított a bal felső sarokba (2-1).
    93. perc: Bonchis jobboldali beadását Balázs 4 m-rel fejelte a Vasas kapujába (3-1):
    94. perc: Pető tört ki a ZTE védői közül, és 10 m-ről bombázott Turi hálójába (3-2).

Az első félidőben a Vasasnak volt több helyzete, ekkor az angyalföldiek több góllal is vezethettek volna, fordulás után feljavult a ZTE. A hajrában gólfesztivált produkáltak a csapatok, melyből a ZTE megérdemelten került ki győztesen.