Lombard FC Tatabánya - Haladás FC 2 : 1 17:00

2000. augusztus 5., szombat (tud) - Labdarúgó NB I., alapszakasz, 3. forduló, A-csoport:

Lombard FC Tatabánya-Haladás FC 2-1 (2-0)
    gólszerzők: Zsivóczky (19.), Kovács A. (33. - 11-esből), illetve Somfalvi (73.)
    sárga lap: Bajkusa (87.), illetve Juhász (33.)

Lombard FC:
    Gelei - Szabó V., Cseri (Letenyei, 78.), Árki, Varga L. - Zirakadze (Tüske, 62.), Kovács A., Goncalves, Zsivóczky (Bajkusa, 79.) - Nagy S., Vincze I.

Haladás FC:
    Takács T. - Nagy G., Flavius, Simon - Bodor (Németh T., a szünetben), Somfalvi, Juhász, Tóth P., André - Varga A. (Sipos, 60.), Halmosi (Da Silva, 60.)

2. perc: Goncalves jobboldali szögletét Nagy S. csúsztatta kapura, a labda a bal kapufa tövéről vágódott ki.
    19. perc: a Szabó V. buktatásáért megítélt közvetett szabadrúgást Kovács Attila gurította le Zsivóczky elé, aki 17 m-ről kilőtte a jobb alsó sarkot (1-0).
    33. perc: André a jobb oldalon a 16-oson belül buktatta Vincze I-t. A játékvezető büntetőt ítélt, a 11-esnek Kovács A. futott neki, és nagy erővel a kapu közepébe vágta (2-0).
    59. perc: Zsivóczky pontos baloldali átadását Vincze I. sarokkal vette át a 16-oson belül, majd jobbal egy arasszal a bal felső sarok mellé lőtt.
    73. pec: Da Silva egy csel után a felfutó Somfalvi elé tolta a labdát, aki 17 m-ről a bal alsó sarokba lőtt (2-1).

A játék képe alapján a tatabányaiak győzelme megérdemelt.