Nagykanizsa-LinAir FC - Haladás VFC 1 : 1 17:00

Nagykanizsa-LinAir FC - Haladás 1-1 (0-1)
    gólszerzők: Gordian (83.), illetve Némethy (45.)
    sárga lap: Szalai (26.), illetve Horváth A. (63.)

Nagykanizsa:
    Kovács Z. - Pálfi, Szalai, Mikler (Cs. Horváth, 77.) - Agics, Svélecz (Gordian, 24.) - Farkas, Popovics, Kónya (Kovács L., 64.) - Szabó Z., Purt

Haladás:
    Kurucsai - Nagy G., Balassa, Horváth A., Simon - Bodor, Kaj, Somfalvi (Neczpál, 78.), Némethy (Takács, 67.) - Balogh, Sátori (Borbély, 67.)

45. perc: Némethy kapott labdát a kanizsai térfél közepén, két védőn is átverekedte magát, majd 17 m-ről ballal laposan a bal alsó sarokba lőtt (0-1).
    59. perc: egy percen belül két kapufa miatt is bosszankodtak a hazaiak, mindkét esetben Gordian szerezhetett volna gólt, előbb fejjel, majd lábbal tévesztett egy kicsit célt.
    83. perc: a vendégek 16-osán belül Purt emelt középre, és Gordian hat lépésről előrevetődve fejelt a jobb alsó sarokba (1-1).

Ellentétes félidőket láthattak a nézők, az elsőben a vendégek, szünet után a hazaiak játszottak jobban, így az eredmény reális.