A futbalmanach Bernáth lapját Szatmárinak adja, a Nemzeti Sport viszont Bernáthnak.

sárga lap: Berdó (34.), Király (38.), Földvári (44.), illetve Siklósi (27.), Bernáth (90.)

Pécs:
    Matus - Dienes, Földvári, Kutas - Gálffy, Puskas, Berdó (Varga Endre, 62.), Lantos, Sipos - Fónai (Kovácsevics, 90.), Király (Ruskó, 73.)

Debrecen:
    Fekete - Bernáth, Gojan, Vadicska, Szatmári - Dombi, Sándor (Várszegi, a szünetben), Siklósi, Böőr - Ulveczki, Kerekes

18. perc: Berdó elvette a labdát a körülményeskedő Dombitól, kiugratta Fónait, aki a balra eldőlő kapus mellett 15 m-ről a jobb alsó sarokba gurított (1-0).
    33. perc: Gojan késlekedett, Fónaihoz került a labda, ő szöktette Királyt, a balszélső ballal 17 m-ről laposan a bal alsó sarokba lőtt (2-0).
    46. perc: Ulveczki indította Várszegit, aki nagy helyzetben keresztbe lőtt, ezzel "felszabadította" a pécsi kaput.
    51. perc: Siklósi szögletét követően Várszegi 8 m-ről laposan kapura rúgta a labdát, a kivetődő Matus lábbal hárított.
    81. perc: Fónaitól Varga Endre kapott kitűnő átadást, egy csellel becsapta Gojant, aztán 14 m-ről, jobbal a bal felső sarok fölé csavart.

A pécsiek az első félidőben két helyzetükből két gólt lőttek, szünet után sokat támadott a Debrecen, de kihasználatlanul hagyta lehetőségeit. A PMFC fiataljainak jó játékával rászolgált a győzelemre.