Haladás VFC - Lombard FC Tatabánya 1 : 1 19:30

Szombathely, 2500 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Szabó V. (79., öngól), illetve Árki (60.)
    kiállítva: Virág (84.)
    sárga lap: Bodor (23.), Tóth P. (48.), illetve Virág (53.)
    csere: Borbély helyett Zsirai (52.), Nagy G. helyett Takács B. (75.), illetve Da Silva helyett Kiprich (68.)

9. perc: Tóth P. a Simontól kapott labdát középre passzolta, de Borbély elől Mészöly menteni tudott.
    14. perc: Goncalves parádésan indította Süvegest, aki 12-ről nagy helyzetben mellé lőtt.
    40. perc: Simon beadását Balogh Nagy Cs. elé fejelte, az ő 15 m-es lövését Gelei parádés vetődéssel hárította.
    43. perc: Tóth P. jobboldali szöglete után a menteni akaró Hornyák fejéről a felső lécre pattant a labda és a védők felszabadítottak.
    60. perc: Da Silva középre gurítása után a védők elméláztak és Árki a kapu torkából a léc alá vágta a labdát (0-1).
    79. perc: Tóth P. középreadása után a menteni akaró Szabó V. az ötösről a saját kapujába vágta a labdát (1-1, öngól).

Kimondottak jó iramú, változatos, helyzetekkel tarkított mérkőzésen igazságos döntetlen született.