Győri ETO FC - Ferencvárosi TC 2 : 1 19:30

Győri ETO FC-Ferencvárosi TC 2-1 (1-0)
    Győr, 9000 néző, V: Szarka
    gólszerző: Vayer (43.), Balla (90.), illetve Bárányos (49.)
    sárga lap: Böjte (30.), illetve Crnomarkovics (52.)
    csere: Ferenczi helyett Balla (a szünetben), Vasas helyett Salagean (57.), Erős helyett Nagy L. (80.), illetve Füzi helyett Lászka (35.)

18. perc: Erős szép cselekkel tört előre, visszaadott labdáját Mracskó 13 m-ről lőtte rá, Szűcs L. nehezen védett.
    20. perc: Herczeg 18 m-es lövése nem sokkal szállt el a bal felső sarok mellett.
    24. perc: Bárányos 22 m-es lövését Posza a levegőben úszva ütötte szögletre.
    31. perc: Bárányos 20 m-es szabadrúgását Posza a jobb sarok elől ütötte szögletre.
    43. perc: Baumgartner keresztlabdáját, Vayer átvette, majd 14 m-ről a Fradi kapujának bal oldalába bombázott (1-0).
    47. perc: Herczeg lefutotta Csoknayt, aztán 7 m-ről a kimozduló Szűcs és a kapu bal oldala mellé gurított.
    49. perc: Bárányos 22 m-ről hatalmas lövést küldött a győri kapu bal felső sarkába (1-1).
    59. perc: Lilik 10 m-es lövése a győri kapu felső lécéről vágódott le, Böjte a gólvonal elől tisztázott.
    62. perc: Horváth P. indításával Tóth M. kilépett a győri védők közül, 10 m-es lövését Posza lábbal védte.
    77. perc: Tóth M. remek labdát tálalt Bárányos elé, aki 6 m-ről fölé lőtt.
    79. perc: Győri tiszta helyzetből célozta meg az FTC kapuját, lövése egy védőről vágódott szögletre.
    90. perc: Vayer baloldali szöglete után Balla 6 m-ről fejelt a ferencvárosi kapu bal alsó sarkába (2-1).

Fordulatokban gazdag, jó iramú, változatos, de közepes színvonalú mérkőzésen a hazai csapat az utolsó percben szerzett góllal győzött.