Nagykanizsa-LinAir FC - Kispest-Honvéd FC 0 : 1 17:00

Nagykanizsa-LinAir FC - Kispest-Honvéd FC 0-1 (0-1)
    sárga lap: Svélecz (34.), illetve Dubecz (14.), Szabó T. (61.), Fehér (90.)

Nagykanizsa:
    Kovács Z. - Pálfi, Szalai, Mikler - Popovics (Kovács L., 55.), Agic, Svélecz, Gordian, Kónya - Szabó Z. (Balogh, 72.), Purt (Azoitei, 55.)

Kispest:
    Vezér - Medgyesi, Lőrinc, Szekeres J. - Dubecz (Fehér, a szünetben), Csábi, Téger, Szekeres Zs., Szabó T. (Pintér, 82.) - Faragó, Horváth Gy. (Torghelle, 91.)

12. perc: Popovicstól Purt kapott jó indítást, egy csel után lőtt, de Vezér a rövidsaroknál bravúrral mentett.
    34. perc: A Kispest jobb oldalon vezetett támadást, a középre érkező labdát Horváth Gy. 12 m-ről egyből a kapu bal oldalába lőtte (0-1).
    69. perc: Fehér adott be az alapvonal közeléből, a labda a menteni akaró Svélecz lábáról a felső lécre, majd onnan a mezőnybe pattant.

A találkozó jelentős részében a hazaiak irányították a játékot, de a Kispest egy gyors kontrából eredményes volt és ezzel nyert.