Győri ETO FC-Siófok FC 1-1 (1-0)
    Győr, 4000 néző, V: Kassai
    gólszerzők: Baumgartner (27.), illetve Kulcsár (75., 11-esből)
    sárga lap: Csiszár (22.), Böjte (50.), Vayer (79.), illetve Kovács B. (22.), Grósz (38.), Szabadi (83.)
    csere: Erős helyett Kiser (a szünetben, Nagy L. 71.), Salagean helyett Vayer (61.), illetve Kovács B. helyett Sallai (a szünetben), Földes helyett Zabundu (a szünetben), Bédi helyett Lukács (69.)

4. perc: Baloldali siófoki szöglet után Földes G. 5 m-es fejese fölé szállt.
    9. perc: Nagy kavarodást követően Baumgartner 8 m-ről mellé lőtt.
    16. perc: Csiszár 20 m-es ballábas lövését másodszorra védte Bíró.
    27. perc: Vasas mértani pontosságú indítását Baumgartner lekezelte, és 12 m-ről a kapu bal oldalába emelte a labdát (1-0).
    51. perc: Zabundu 5 m-es fejesét Posza bravúrral ütötte ki a jobb sarok elől.
    55. perc: Vasas jobbról éles szögből lőtt kapura, Bíró a léc fölé ütötte a labdát.
    68. perc: Soós buktatta a kapura törő Vayert, Kassai 11-est ítélt. Vasas büntetőjét Bíró kiütötte.
    75. perc: Böjte buktatta Hanákot a győri kapu előtt, a 11-est Kulcsár Posza fölött a hálóba emelte (1-1).
    77. perc: Kulcsár szép labdát adott Sánta elé, aki 10 m-ről a léc fölé lőtt.

A győri csapat végig többet birtokolta a labdát, de sok helyzetet és egy 11-est is elhibázott. A lelkesen játszó Siófok megérdemelten szerzett pontot.